SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Magazin
  • Ünlü Oyuncu Nur Fettahoğlu, 8 yıldır evli olduğu Eşinden 2’nci kez boşandı.

Ünlü Oyuncu Nur Fettahoğlu, 8 yıldır evli olduğu Eşinden 2’nci kez boşandı.

Nur Fettahoğlu, çocuğunun babası olan iş adamı Levent Veziroğlu ile ikinci kez boşandı. Çift, 2015 yılında anlaşmalı olarak boşanmış ancak dava kesinleşmeden barışma kararı aldıkları için evlilikleri devam etmişlerdi.
 Ünlü Oyuncu Nur Fettahoğlu, 8 yıldır evli olduğu Eşinden 2’nci kez boşandı.
Okunuyor Ünlü Oyuncu Nur Fettahoğlu, 8 yıldır evli olduğu Eşinden 2’nci kez boşandı.

Aşk-ı Memnu ve Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı yapımlarla ünlenen Nur Fettahoğlu ve 8 yıl önce evlendiği iş adamı  Levent Veziroğlu 2015 yılında boşanmak için mahkemeye başvurmuş ancak resmi boşanma kesinleşmeden evliliklerine son bir şans daha vermeye karar veren çift barışmıştı. fakat sonrasında Evliliklerinde sorunları aşamayan çift, dün ikinci kez boşandı.

8 YILLIK EVLİLİK 5 DAKİKADA BİTTİ.

Sözcü’de yer alan habere göre, bir çocukları olan çift, dün İstanbul Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı boşanmak için yeniden geldi. Evlilik birliklerini yürütmenin imkansız olduğunu ifade eden çift, 5 dakika süren davada anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin kızlarının velayeti de anneye verildi.

HAKİMLERİN KULLANDIĞI KAPIDAN ÇIKTI
Kendisini bekleyen basın mensuplarına görüntü vermek istemeyen Nur Fettahoğlu, üzgün olduğunu ve açıklama yapmaya henüz hazır olmadığını belirtti. daha sonra açıklamayı yapacağını ifade etti. Oyuncu, hakimlerin kullandığı kapıdan çıkarak hızla duruşma salonundan uzaklaştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle