SON DAKİKA

Ünlü Oyuncu Hande Erçel Hakkında merak edilen her şeyi anlattı..

Ünlü oyuncu Hande Erçel merak edilenlerini anlattı. Anne olmak istediğini belirten Erçel, 'ileride çocuğum olsun ben de çok istiyorum şeklinde bir birinden çarpıcı açıklamalrda bulundu İşte Hande Erçel'in açıklamaları...
 Ünlü Oyuncu Hande Erçel Hakkında merak edilen her şeyi anlattı..
Okunuyor Ünlü Oyuncu Hande Erçel Hakkında merak edilen her şeyi anlattı..

Küçükken sessiz sakin bir çocuk değildim. Balıkesir’de özgür büyüdüğümüz için de çok konuşan çocuklardık.2011 yılında, 17 yaşımda İstanbul’a geleleli 10 sene oldu. Ben İstanbul’da büyümek istemezdim çünkü küçük yerde herks birbirini tanır. Bir mahallede bütün çocukların sokakta birlikte oynadığı bir yerde büyüdüm ve bunun için  kendimi çok şanslı his ediyorum.
ABLAMLA İKİZ GİBİYDİK.
Biz mahalleden çıkamazdık.
bir cadde vardı o caddeyi geçince babama haber giderdi gelir bizi oradan uzaklaştırırdı
Ablam Gamze ile aramızda bir yaş var. Biz ikiz gibiyiz… Bizi çok aynı büyüttüler. Saçlarımızı aynı kestirdiler, aynı kıyafetleri giydirdiler. Yıllar sonra büyüdükçe farklı kıyafetler giyince aramızda ufak tartışmalar çıktı. İkimizde de o günlerden yara izleri var (gülüyor) Gamze yaramazlık yapar benim üstüme atmakta ustaydı.


SİNİRLENİNCE GÖZÜM DÖNER
Hiç fake hesabım yok, ama sağ olsun arkadaşlarım ne bilmem gerekiyorsa söylüyor.
Bilmediğim konu hakkında hiç atıp tutmadım çünkü çok utanırım, bir konuyu bilmiyorsam ‘bilmiyorum’ derim.
Sinirlenince gözüm döner, ortalığı yakar yıkarım.
Ergenlik dönemim tam belaydı. ‘Okula’ diye evden çıktım. Okul formamın altına eşofmanlarımı giyip ‘ilk otobüs nereye’ diye sordum ve Eskişehir’e gittim. Bunu lise 2’de yaptım. Biz o zaman Balıkesir’de yaşıyorduk. Eskişehir’de otobüsten indim telefonumu açtım babam ‘karşıya gel’ dedi. Babam haberi almış benden önce Eskişehir’e gitmiş allahtan.

Ayna karşısında kendi kendime konuşurum sürekli.
Kendimle yüzleşiyorum.-Benim dilim çok sivri, tartışırken gözüm döner söylediklerim biraz acıtıyor olabiliyor bunların farkındayım..İstanbul’a okul için geldim. Geldiğimde Moda’da yurttan yaşadım. Oyunculuk heyecanı başlayınca okulumu da bitiremedim. İki yıl okudum, fırsat olunca bitirmek istiyorum.

İlk başlarda oyuncu Hülya Duyar bana yardımcı oldu sağolsun  O beni insanlarla tanıştırdı, ajansa yönlendirdi. Eğitimler, seçmeler falan derken oyunculuğa başladım.

ÇOK ZORLANDIĞIM ZAMANLAR OLDU

Sosyal medyada bazen ‘ben bunu neden paylaştım’ deyip sildiğim içerikler oluyor. Çünkü çok fazla yanlış yere çekildiği oluyor. Onun dışında sosyal medyamı samimi kullanıyorum. Bir iletişim aracı orası bizim için…-Ben hep bugünlerin geleceğini hayal ettim. Hayal etmezsen gerçekleşmez zaten. Endişelendiğim, korktuğum anlar oldu. Çok zorlandığım zamanlar da oldu ama bir şeyi çok isteyince araya ne girerse girsin ondan vazgeçemiyorsun. O şey olana kadar neler olursa olsun yapana kadar devam edeceksin

MAVİ BANA BENZİYOR

Teyze olmak dünyanın en güzel hissi! Anneliği tatmadığım için belki ama… 15 aylık oldu Mavi, her gün değişiyor. Ben haftada bir görüyorum her gittiğimde başka bir Mavi var… İleride çocuğum olsun ben de çok istiyorum. Mavi bana benziyor şu an

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle