SON DAKİKA

Fahriye Evcenoğlu Karan’la ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Fahriye Evcen, objektiflere yansıdı. Oğlu Karan ile ilgili konuşan Evcen, "İnşallah ressam olur. Şu an çok erken ama çok seviyor resim çizmeyi" dedi.
 Fahriye Evcenoğlu Karan’la ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Okunuyor Fahriye Evcenoğlu Karan’la ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Önceki gün Bebek’te bir arkadaşının doğum gününe katılan güzel oyuncu Fahriye Evcen, parti sonrası kameralara karşısına çıktı. Şıklığı ve güzelliğiyle göz dolduran Evcen, oğlu Karan ile ilgili konuştu.

İNŞALLAH RESSAM OLUR”Instagram hesabından 3 gün önce paylaştığı oğluyla resim yaptığı anların sorulması üzerine Karan hakkında konuşan 34 yaşındaki güzel oyuncu, “Güzel bir gün geçirdik. Ben de o anları paylaşmak istedim. İnşallah ressam olur.

Şu an çok erken ama çok seviyor resim çizmeyi” ifadesini kullandı. Bir dijital platformdaki yeni projede yer alacağını kaydeden Evcen, yakında müjdesini açıklayacağınıda sözlerine ekledi.

KATLANARAK ARTAN BİR HEYECAN”Geçtiğimiz günlerde Levent’te görüntülenen Fahriye Evcen, zamanının büyük bölümünü oğlu ile birlikte geçirdiğini söylemişti, “Karan büyürken neler hissettiriyor?” sorusuna ise, “Karan, neredeyse iki yaşına geldi. Gün geçtikçe ucu bucağı olmayan şeyler hissettiriyor. 20 yaşına gelse de katlanarak artan bir heyecan. Çok güzel şeyler hissettiriyor.” şeklinde yanıt verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle