SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • Survivor Yıldızı Yunus Emre adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti!

Survivor Yıldızı Yunus Emre adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'den gözyaşlarıyla elenen Yunus Emre Karabacak her şeyi itiraf etti...
 Survivor Yıldızı Yunus Emre  adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti!
Okunuyor Survivor Yıldızı Yunus Emre adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti!

Seyirciyi TV8 ekranlarına kilitleyen efsane yarışma Survivor 2021‘den son elelen yarışmacı Yunus Emre, dikkat çeken açıklamalarda  bulundu. Adaya gözyaşlarıyla veda eden yıldız isim, favori yarışmacısını açıkladı. Survivor’dan elenen Yunus Emre, ilk açıklamasında samimi cümleler kullandı.

Babasının resmini gördükten sonra çok zorlanmaya başladığını, ayağının yanmasıyla birlikte çöküşe geçtiğini belirten Yunus Emre, yarışmadaki favori isminin Poyraz olduğunu, ancak bu yarışmacının da rahatsızlıktan sonra kötüye giden bir ivmesi olduğunu ifade etti.

İşte Yunus Emre’nin o açıklamaları: “Babamın resmini gördüğümde an  gerçekten çok zorlandım. ve  Ondan sonra da kendime gelemedim, performansımda sıkıntı yaratmaya başladı.

O an hep canlanıyordu. Bana iyi geldiğini düşündüm ama gerçekten beni çok zorladı. Ada şartlarında hep zorlanıyordum, geçmişe gidiyordum geri geliyordum. Buraya neden geldiğim belli zaten. Babamın çok sevdiği bir platformdu. Resmini gördüğüm an çok kötü oldum etkisinden çıkamadım.”

İsmail Balaban ile güç kıyaslaması yapıyorduk. Bizim takım ünlülerin erkeklerinden güçlüydük. Benim çok iyi olduğum parkurlar vardı. İnşallah takımda bir şeyler değişmez. Benim gitmem kötü senaryoyu devam ettirebilir.”

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle