SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • SON DAKİKA: Cinsel içerikli videolarını yayarım diye tehdit etti bakın sonuç ne oldu…

SON DAKİKA: Cinsel içerikli videolarını yayarım diye tehdit etti bakın sonuç ne oldu…

İstanbul Ümraniye'de 30 yaşıındaki Z.D. isimli genç kadın, sosyal medya üzerinden tanıştığı 42 yaşındaki Ö.G. isimli şahısla sevgili oldu. İlişkileri devam ederken Ö.G. isimli adam, genç kadınla cinsel yakınlaşmalarını kayıt altına alıp tehdit etmeye başladı..
 SON DAKİKA: Cinsel içerikli videolarını yayarım diye tehdit etti bakın sonuç ne oldu…
Okunuyor SON DAKİKA: Cinsel içerikli videolarını yayarım diye tehdit etti bakın sonuç ne oldu…

AİLESİNE GÖSTERMEKLE TEHDİT ETİYORDU.

Bir süre sonra şüpheli adam, Z.D. isimli genç kadını kayda aldığı görüntülerle tehdit ve şantaj  etmeye başladı. Z.D.’ye videoya aldığı görüntülerle şantaj yapan adam, genç kadını kendisiyle cinsel ilişkiye zorlayarak ‘Eğer istediklerimi yapmazsan bu görüntüleri ailene gösteririm.’ şeklinde tehdit etti  öğrenildi. İlişkileri bitmesine rağmen Ö.D., istediklerini yaptırmak için söz konusu görüntülerle tehditlerine devam edince genç kadın ne yapacağını bilemiyor.

‘SÜLALENE MUHTEŞEM KLİP HAZIRLADIM’ DİYEREK..

Yaşananlardan sonra genç kadın, çareyi polise gitmekte buldu. Genç kadının eski sevgilisinden şikayetçi olması üzerine olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı iddianame düzenledi. Düzenlenen iddianamede Ö.G.’nin Z.D. isimli genç kadına şantaj yaptığı belirlenirken aynı zamanda hakaret ve tehdit içeren mesajlar attığı ve attığı mesajlarda ‘Bu görüntüleri komşuna da atacağım, bundan sonra felaketin olacağım, en mutlu gününde senin hayatını mahvedeceğim, çocuk aldırdığını, genelevde çalıştığını ailene söyleyeceğim, senin sülalene muhteşem bir klip hazırladım.’ şeklinde sözler yazdığı kanıtlandı.

BALTA RESMİ ATARAK ÖLÜMLE TEHDİT ETMİŞ

Şüpheli Ö.D.’nin ‘Hakaret’, ‘Tehdit’ ve ‘Şantaj’ suçlarından 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya katılmak üzere müşteki Z.D. ve sanık Ö.G. duruşma salonunda hazır bulundular genç kadın söz alarak sanığın kendisine geceleri balta resmi atarak ‘Seni öldüreceğim’ şeklinde tehditler savurarak şikayetini geri aldırtmaya çalıştığını ifade etti ‘3 buçuk sene sustum. ama artık susmayacağım Polisten aldığım cesaretle şikayetçi oldum. Ben artık özgür olmak istiyorum. Soka çıkmaya korkuyorum. Başıma bir şey gelirse sanık ya da ailesinden bilin. Ailecek beni tehdit ediyorlar. piskolojim bozuldu daynamıyoreum artık hak etti cezatı almasını istiyorum.

SUÇLAMALARIN HİÇ BİRİNİ  KABUL ETMEDİ

Duruşmanın esnasında sanık Ö.D. ise yaptığı savunmada dosyada yer alan görüntülerin kendisinde bulunduğunu ancak hiçbir şekilde müştekiyi tehdit etmediğini, müştekinin ailesine hakaretlerde bulunduğunu ve asıl müştekinin kendisini ‘Benimle evlenmezsen görüntüleri ailene veririm.’ şeklinde tehdit ettiğini söyleyerek üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini  belirti.

DAVA ERTELENDİ

Duruşma sonunda İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi, ikili arasındaki geçmiş mesaj çıktılarını talep ederek davayı gelecek bir tarihe erteleme kararı aldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle