SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • Galatasarayın eski oyuncusu ve antrenörü Hasan Şaş havalimanında kavga etti!.

Galatasarayın eski oyuncusu ve antrenörü Hasan Şaş havalimanında kavga etti!.

Galatasaray'ın eski oyuncuyu ve antrenörü Hasan Şaş, şok bir olayla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde memleketi Adana'ya giden tecrübeli isim, havalimanında ortalığı birbirine kattı..
 Galatasarayın eski oyuncusu ve antrenörü Hasan Şaş havalimanında kavga etti!.
Okunuyor Galatasarayın eski oyuncusu ve antrenörü Hasan Şaş havalimanında kavga etti!.

Son dakika spor haberi: Hasan Şaş havalimanında kavga etti! “Ağzını burnunu kırarım” .Galatasaray’ın emektar futbolcusu ve eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, 16 Mart salı günü öğle saatlerinde İstanbul’dan kalkış yapan uçakla memleketi Adana’ya gitti..

Sabah’ta yer alan habere göre Hasan Şaş, Adana Havalimanı’nda ortalığı ayağa kaldırdı. ve bir vatandaşla tartışmaya girdi..

Uçak indikten sonra telefonu çalan Hasan Şaş, Galatasaray’ın efsane isimlerinden Erhan Önal’ın ölüm haberini alınca duygusal anlar yaşadı. Orada olanların söylediklerine göre; eski futbolcu gözyaşlarına boğuldu. .

Bir süre ölüm haberinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Şaş, ardından terminalden çıkıp otoparktaki aracına doğru yöneldi. İşte o sırada Şaş ile bir vatandaş arasında sebebi öğrenilemeyen bir konu yüzünden tartışma çıktı. .

Karşılıklı atışma kavgaya dönüşünce araya giren üç kişi, eski futbolcuyu sakinleştirmeye çalıştı. O anlarda Şaş’ın karşı tarafa “Bas git! Ağzını burnunu kırarım” dediği duyuldu. .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle