SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • elon musk twitter biyografisini yeniden değiştirdi doge all day doge all night paylaşım sonrası dogecoin %20 yükseldi..

elon musk twitter biyografisini yeniden değiştirdi doge all day doge all night paylaşım sonrası dogecoin %20 yükseldi..

 elon musk twitter biyografisini yeniden değiştirdi doge all day doge all night paylaşım sonrası dogecoin %20 yükseldi..
Okunuyor elon musk twitter biyografisini yeniden değiştirdi doge all day doge all night paylaşım sonrası dogecoin %20 yükseldi..

Bitcoin’deki değer kaybı nedeniyle ‘dünyanın en zengini’ unvanını kaybeden Elon Musk bugünkü Tweet’leriyle Dogecoin’i ateşledi. Elon Musk’ın Twitter biyografisine Dogecoin’le ilgili bir paylaşım yaptı ve paylaşımdan sonra değeri %20 arttı.

Elon Musk bugüne kadar Dogecoin’i desteklemiş ve Dogecoin’e ciddi yatırım yapmıştı. Dogecoin hakkındaki paylaşımlarıyla değerini iyice yükseltti. Bugünkü tweetinde de Ay’a iniş yapan Dogecoin resmi paylaştı. Bu paylaşımıyla Ay’a sembolik olarak Dogecoin gönderebileceğinin sinyalini verdi. “Gerçekten, gerçek Ay’a…” dedi.

Bu paylaşımla da kalmadı Twitter biyografisine “Doge all day, Doge all night” yazdı. Bir Twitter kullanıcısı Elon Musk’a, “Dogecoin’i neden bu kadar çok seviyorsun?” diye sordu. Musk yanıt olarak, “Köpekleri ve Dogecoin capslerini seviyorum” cevabını verdi.

Elon Musk’ın Dogecoin’in fitilini ateşleyerek değeri 0,3800 TL’den 0,4410 TL’ye kadar yükseldi. 24 saat önce 0,3100 TL seviyelerindeydi. Şu anda diğer koinlerde hacim düşerken Dogecoin hacmi artıyor. Yatırımcılar diğer altcoinlerden Dogecoin’e yatırım yapıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle