SON DAKİKA

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Yeşilçam Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Yeşilçam Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu, başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu gibi yetenekli isimlerin bulunduğu Yeşilçam dizisinden ilk görseller yayınlandı.
 Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Yeşilçam Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı
Okunuyor Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Yeşilçam Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

Son zamanların en çok beklenen dizilerinden biri olmayı başaran Yeşilçam hakkında videolar ve fotoğraflar yayınlanmaya devam ediyor. Netflix’in en büyük rakiplerinden biri olan BluTV’de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisi, başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci gibi ünlü isimleri bir araya getiren.

dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağan Irmak bulunuyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Yeşilçam dizisinden yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan video, dizi için hazırlanan prodüksiyonun ne kadar detaylı olduğunu gözler önüne sererken diziyi bekleyenlerini de oldukça merak uyandırdı. Bunun yanı sıra dizinin yayınlanacağı platform olan BluTV, dizi içerisinden ilk defa görseller paylaştı.

Yeşilçam, önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak

İlk kez görselleri yayınlanan Yeşilçam dizisi, önümüzdeki ay içerisinde izleyicilerle buluşacak. 1960’lı yıllarda Türkiye’de altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’nda bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini izleyeceğimiz Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisinde başrol Çağatay Ulusoy, varını yoğunu kaybetmiş ancak Yeşilçam’da tekrar küllerinden doğmaya çalışan sinema aşığı Semih Ateş’e hayat verecek.

bir diğer başrol oyuncusu olan Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını ‘gerçek bir sanatçı olma’ amacıyla çalan Tülin Saygı’yı canlandıracak. Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından olan Mine Cansu ise Selin Şekerci tarafından hayat verilecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle