SON DAKİKA

Acun Ilıcalı ve Müge Anlı ortak bir proje için bir araya geliyor..

Acun Ilıcalı'nın, dijital eğlence platformu Exxen için Müge Anlı'ya teklif götürdüğü iddia edildi. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaLARA göre, Anlı'nın bir belgesel projesi ile Exxen kullanıcılarının karşısına çıkacağı ileri sürülüyor
 Acun Ilıcalı ve Müge Anlı  ortak bir proje için bir araya geliyor..
Okunuyor Acun Ilıcalı ve Müge Anlı ortak bir proje için bir araya geliyor..

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Ocak ayında kullanıcıların beğenisine sunduğu Exxen için yeni arayışlarını sürdürmeye devam ediyor .

İddiaya göre Ilıcalı’nın, ekrana taşıdığı olaylarla Türkiye’nin gündemini değiştiren Müge Anlı’ya teklif götürdüğü öğrenildi.BELGESEL NİTELİĞİNDE OLACAK

Çarpıcı konuları ele alan ve yüzlerce olayı çözümeünü sağlayan  Müge Anlı’nın, Exxen için belgesel niteliği taşıyan bir yapım hazırlığında olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar işlenen olaylardan derlenecek belgesel ile Exxen kullanıcılarının karşısına çıkacağı konuşulan Anlı’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama ise henuz  gelmedi.

Müge Anlı’nın programlarında çarpıcı olayları ele alması ve günlerce konuşulan olayları konu alması Acun Ilıcalı’nın dikkatini çektiğide idda edildi. Uzun yıllardır ATV ekranında program yapan Müge Anlı’nın, bu kez de Acun Ilıcalı’nın platformu için çalışacağı ifade ediliyor Acun Ilıcalı’nın başka dizi projeleri için de zemin yokladığı iddia ediliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle