SON DAKİKA

Güzellik uzmanı Aysel Ibadzade’den uyarı geldi.

Kozmetoloji, gençten yaşlıya hemen hemen her kadının kullandığı en moda alanlardan biridir. Bu kozmetik prosedürler sayesinde bayanlarımız ameliyatsız birçok alanda değişiklik yaparak istediği görüntüye sahip olabilmektedir
 Güzellik uzmanı Aysel Ibadzade’den  uyarı geldi.
Okunuyor Güzellik uzmanı Aysel Ibadzade’den uyarı geldi.

Aysel Ibadzade, kozmetik prosedürleri doğru uygulandığında ve kaliteli müstahzarlar kullanılarak yapıldığında hiçbir yan etkisi olmadığını ve tamamen zararsız olduklarını bellirtti.

Bugün piyasada çok sayıda düşük kaliteli, ucuz, zararlı ürün ve bu alanda profesyonel olmayan kozmetikçiler bulunmaktadır.’MÜKEMMEL SONUÇLAR ELDE ETMEK MÜMKÜN’Bir güzellik uzmanı seçerken bayanlarımıza öncelikle doktorun bilgisine ve işlem sırasında kullanılacak preparatların kalitesine dikkat etmelerini öneririm.

Dışarıdan rahat görünen bu alan aslında riskli ve sorumluluk gerektiren bir alandır. Uygunsuz bir prosedür sırasında pek çok istenmeyen durum meydana gele bilir. İyi bir güzellik uzmanının aynı zamanda iyi bir doktor olması gerektiğini unutmayın. Genel olarak kozmetoloji alanı geniş bir alandır. Standart kozmetoloji prosedürlerinin yanı sıra burun eğrilerinin düzeltilmesi, burun sarkması, yüz ve çene bölgelerinin düzeltilmesi ile dahi ameliyatsız mükemmel sonuçlar elde etmek mümkündür.Burun, yüz ve çene bölgesinde nasıl düzeltmeler yaparsınız? Yüz elmacık kemiklerindeki asimetrileri dolgu maddeleri yardımı ile düzeletiliyor.

Ameliyatsız küçük çeneyi büyütebilir ve büyük çeneyi küçültebiliriz. İşlem sırasında hyaluronik asit bazlı doğal dolgular kullanıyoruz. Tamamen zararsızdır. Zamanla emilir. Bu yöntemlerle çene açısını sıkılaştırarak daha gösterişli bir görünüm elde edersiniz. Şimdi çok moda.Hangi dudak dolgusu kullanıyorsunuz? Sadece doğal dolgular kullanıyorum. Yapay dolgular sağlığa zararlıdır ve kullanımı yasaktır. Aynı zamanda yurt dışı eğitimlerim sırasında katıldığım kurslardan öğrendiğim yeniliklerle işlem sırasında özel teknikler kullanmaya özen gosteriyorum.

Azerbaycan’da birkaç uzman bunu yapabilir. Ben onlardan biriyim.Botoks nedir ve nasıl yapılır? Botoks yüz kırışıklıklarını açmak için kullanılır. Yüzün her yerinde kullanılmamalıdır En çok alın, kaş ve göz çevresinde kullanılır. Aşırı terleme olduğunda koltuk altı ve ayak tabanlarında da kullanılıyor. Gülürken damak belirirse Botoks ile ortadan kaldırabiliriz. Bayanlar genellikle bu prosedürden korkarlar. Bir uzman tarafından düzgün bir şekilde uygulanırsa tamamen zararsiz bir işlemdir.
Erkekler kozmetoloji prosedürlerini kullanıyor mu ve hangi şekillerde?Erkeklerin çene bölgesindeki kusurlar için tedavi aramaları daha olasıdır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle