SON DAKİKA

Serenay Sarıkaya’dan hayatımda kimse yok mesajı!

Geçen ay Maldivler’den annesiyle fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, o kareyle “hayatımda kimse yok” mesajı vermek istediğini söyled
 Serenay Sarıkaya’dan hayatımda kimse yok mesajı!
Okunuyor Serenay Sarıkaya’dan hayatımda kimse yok mesajı!

DEMET AKALIN’A CEVAP VERMEDİM

Maldivler tatilini noktalayıp Türkiye’ye dönen Sarıkaya, önceki gün Bebek’teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya’nın tatil fotoğraflarındaki ışığı beğenmeyen Demet Akalın “Kim çekiyor bunları inanılmaz ışık vardır orda telefonu değiştir” diye yorum yapan akalın, Sarıkaya daha sonra “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz” diyerek annesiyle fotoğraflarını yayınlamıştı. Güzel oyuncu sorular üzerine o paylaşımı Akalın’a cevaben değil, hayatında kimse olmadığı mesajını vermek için yaptığını belirtti: “Demet Akalın’a değil, size ithafen yapmış oldum.”

BERGEN’İ HEYECANLA BEKLİYORDUM
Sarıkaya, şarkıcı Bergen’in acılarla dolu yaşamını konu alan sinema filminde başrol oynayacaktı, ancak projenin çekimleri pandemi nedeniyle yine ertelendi. Farklı projelere yöneldiğini söyleyen Sarıkaya, “Bergen filmini ben de çok heyecanla bekliyordum ama bazı sıkıntılar oldu. Yaza doğru başka bir-iki projem başlayacak. Şu an hazırlıklar devam ediyor” dedi. Serenay tarzı Serenay Sarıkaya örgülü saçları ve giyim stiliyle dikkatlerden kaçmadı.


En son dijital bir platformda yayınlanan Fi dizisinde rol alan Sarıkaya, uzun zamandır ekranlardan uzak. Yeni sezonda ekranlara dönmek isteyen güzel oyuncu gelen senaryoları değerlendirdiğini ifade etti.

Bir süredir yalnız olan Serenay Sarıkaya vaktini ailesiyle geçiriyor. Güzel oyuncu en son tatile annesi Ümran Sarıkaya ile çıkmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle